Електронната система за прием в детските градини приема заявления

3
Родителите имат време до 10 януари да подадат документи
Родителите имат време до 10 януари да подадат документи

Родителите имат време до 10 януари да подадат документи

Електронната система за прием в детските градини, яслените групи и подготвителните групи към училищата ще бъде достъпна от 10 януари 2025 година. Графиците за прием през новата година вече са публикувани на официалния сайт за електронен прием.

Родителите ще могат да подават заявления съобразно обявените графици за приема през 2025 г. Те са публикувани на сайта за прием в детските градини и подготвителните групи към училищата.

Родителите на деца, родени през 2022 година, ще могат да подават заявления за първа група до 27 май 2025 година включително. Приемът на одобрените деца ще започне не по-рано от 15 септември 2025 година.

Важно е да се отбележи, че информацията от предходната календарна година е нулирана. Това означава, че родителите с активни заявления към края на 2024 година трябва да подадат нови за предстоящите класирания.

До месец април 2025 година включително ще се приемат деца само за попълване на свободните места във всички възрастови групи за учебната 2024/2025 година. След първото класиране участието в следващите етапи ще се осъществява според утвърдения график.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Google акаунт.

Натискайки на Google бутона коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Кандидат за общ работник

Шефът:

– Какви претенции имате?

Кандидатът:

– 3000 лв. заплата и 40 дена отпуск.

– Ще ви дам 10 000 лв, секретарка и автомобил.

– Вие се шегувате!?

– Вие пръв започнахте!

Нови коментари