Екологична бомба в района на Мартен

2
Повече от 2 години фирма трови и обгазява мартенчани
Повече от 2 години фирма трови и обгазява мартенчани

Екипът на Dunavmost.bg попадна на интересен видео материал. Видеото е публикувано от г-н Венелин Радев Иванов и е споделено в социалните мрежи.

Г-н Иванов алармира за поредна екологична бомба в района на град Мартен.

Това е не редактираният коментар на Венелин Иванов:

"Поредната екологична бомба в района на град Мартен. Повече от 2 години фирма трови и обгазява мартенчани. Въпреки многобройните жалби, институциите за пореден път абдикират."

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари