Джигит отнесе светофар на булевард "Липник"

0

Поредният дрифт по бул „Липник“ завърши със счупен светофар и съборен знак на кръстовището на Олимп.

Очевидци разказват, че снощи след 21.30 се е чул трясък и колата се е врязала в светофара, като е помела и знака. Ремонтът на повреденото съоръжение струва на ОП „Комунални дейности“ 500 лева, алармира Арена медиа.

Бригада от предприятието рано тази сутрин ремонтираше повредите. Нарушителят е установен и съобразно застрахователната му полица средствата ще бъдат възстановени в общинската хазна.

Източник: Арена Медиа
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари