Двама затворници избягаха от Софийския зандан

0
Затворниците нападнали надзирателите с оръжие
Затворниците нападнали надзирателите с оръжие

В 15,45 ч. днес двама души, лишени от свобода, са извършили въоръжено нападение над служители от Софийския затвор и след това са избягали, съобщиха от Министерството на правосъдието.
 
В момента се извършват процесуално-следствени действия и двамата се издирват, уточняват от министерството.

Очаквайте подробности!

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари