Двама служители на Министерския съвет са с коронавирус
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0

В администрацията на Министерския съвет са установени двама служители заразени с КОВИД - 19
Това съобщиха от пресслужбата на кабинета.
Съгласно препоръките на Столичната регионална здравна инспекция, на етажите, на които се намират работните им места, ще бъде извършена основна дезинфекция.
В момента се тестват контактните лица, като същите са освободени от работа до излизане на резултатите от пробите.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия