Двама министри обсъждат връщането на големите ученици в клас
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0
Някои деца ще преминат отново в присъствена форма на обучение
Министрите на здравеопазването и образованието обсъждат връщането на по-големите ученици в клас. Ако броят на новозаразените у нас продължава да намалява, някои от децата ще преминат отново в присъствена форма на обучение.
Планира се в училище да се върнат децата от три класа - най-вероятно това ще са учениците от 5, 7 и 12 клас. Датата, която се обсъжда, е 4-ти февруари, уточнява NOVA























Моторист загина на булевард „България“
Моторист загина на булевард „България“
Калин Янакиев: Ветото върху санкциите срещу Русия е позор
Системно източване превръща езерото Текето в блато
Моторист загина на булевард „България“