Двама мъже загинаха след бясна гонка

0

Двама души са загинали при катастрофа на бившето летище Бършен край Сливен.

Информацията потвърди пред "Фокус" говорителят на Областната дирекция на МВР Първолета Мандинска.

По първоначална информация става въпрос за нелегални гонки.

Двамата загинали са били в една кола. Информацията е постъпила в полицията в 13:30 часа.

Летището е затворено, разпитват се свидетели.

Източник: Агенция "Фокус"
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари