Доукрасяват района на храма „Всех Святих“

0

Продължава облагородяването на района около храма „Всех Святих“.

Общинското предприятие „Комунални дейности“ полага нови бордюри и каменна основа за тротоарите, възстановява пешеходните алеи и изгражда ново осветление, пише briagnews.bg.

Предстои „Паркстрой“ да изравни терена и да възстанови зелените площи около църквата.

Както вече писахме, очаква се „Всех Святих” да е готова през септември.

Източник: briagnews.bg
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари