Доналд Тръмп: Радвам се да видя, че Ким Чен-ун се е върнал

0
В петък севернокорейският лидер е присъствал на откриването на завод край Пхенян
В петък севернокорейският лидер е присъствал на откриването на завод край Пхенян

Президентът на САЩ Доналд Тръмп реагира вчера на съобщенията за публичната поява на севернокорейския лидер Ким Чен-ун, като написа в Туитър: "Лично аз се радвам да видя, че се е върнал и е добре!"

След седмици на спекулации относно здравето на Ким, севернокорейските държавни медии в петък съобщиха, че е присъствал на откриването на завод за торове северно от Пхенян.

Това е първата му публична поява от 11 април, припомня Ройтерс, цитирана он Novini.bg.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари