Доктор Любомир Бойчев е номиниран за приза “Лекар на годината”
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 4

Д-р Любомир Бойчев е номиниран за "Лекар на годината".
Решението е на Управителния съвет на Районната лекарска колегия в Силистра и е по повод 19 октомври - Деня на българския лекар, съобщи БНР.
Д-р Бойчев е началник на Акушеро-гинекологичното отделение на МБАЛ - Тутракан и управител на Медицински център "Св. Иван Рилски".
Той вече е получавал отличието през 2012 г. за проявени висок морал и професионализъм в особено тежка ситуация с национално значение.
Сега номинацията е за заслуги в областта на медицината. Потомственият акушер-гинеколог е единственият лекар от Силистренска област, номиниран в кампанията "Лекарите, на които вярваме".
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра