Ден на майстора! Депутатите работиха 23 минути
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 1

23 минути. Толкова продължи днешното заседание на парламента.
В 11 часа в пленарна зала се регистрираха 189 народни представители, а единствена точка бе парламентарният контрол.
Министърът на вътрешните работи Валентин Радев отговаряше на въпрос на опозицията за състоянието на оградата по границата. Според него състоянието е задоволително. По думите му имиграционният натиск е намалял многократно.
Депутатите считат петък за Ден на майстора - само един министър на контрол.
От отговора на министъра стана ясно, че 21 км от оградата все още са недовършени.
Опозицията обвини управляващите в лобизъм заради внесени промени в Закона за земеделските земи. Управляващите отговори, че не това не е лобизъм, а отговор на интереса на различни инвеститори, които са се оплаквали.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра