Дебнат ловците в Русенско за нарушения
- Редактор: Кристина Маринова
- Коментари: 0

Засилени проверки за превенция на нарушения и инциденти очакват ловците в района на Регионална дирекция по горите – Русе.
Това решиха на проведената вчера експертна среща между представители на дирекцията по горите, горското и ловното стопанство в района, Национално сдружение на ловците и риболовците, МВР и БГ Лов.
Съвместните акции се провеждат от откриването на ловния сезон на 8 август при добро взаимодействие между институциите.
„Досега няма установени нарушения, но ловният сезон едва започна”, коментират участниците в срещата.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат