Чакат експертизата за смъртта на 11-годишното момиченце
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0
В понеделник трябва да излезе медицинската експертиза на 11-годишното момиче, което почина в столичното 52-ро училище.
От нея трябва да стане ясно какво е довело до смъртта на детето - дали ритникът на неин съученик в корема или удар в главата, когато момичето припаднало по-късно.
Припомняме, че преди седмица 11-годишно момиченце почина няколко часа, след като се сбило със свой съученик. След инцидента от "Пирогов" обясниха, че детето е пристигнало при тях в "състояние, несъвместимо с живота".
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия