Чакат експертизата за смъртта на 11-годишното момиченце

0
Малкото момиченце почина в 52-ро училище
Малкото момиченце почина в 52-ро училище Видео: Нова телевизия

В понеделник трябва да излезе медицинската експертиза на 11-годишното момиче, което почина в столичното 52-ро училище.

От нея трябва да стане ясно какво е довело до смъртта на детето - дали ритникът на неин съученик в корема или удар в главата, когато момичето припаднало по-късно. 

Припомняме, че преди седмица 11-годишно момиченце почина няколко часа, след като се сбило със свой съученик. След инцидента от "Пирогов" обясниха, че детето е пристигнало при тях в "състояние, несъвместимо с живота". 

Източник: Нова Телевизия
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари