„Булгаргаз“ предлага ново поскъпване на газа с 16%
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0

Природният газ да поскъпне с близо 16 на сто през октомври - това е предложила за одобрение „Булгаргаз“ на енергийния регулатор
Разчетите са направени обаче преди повече от 10 дни, през които цените на синьото гориво на европейските борси продължиха да скачат.
Наскоро от газовата ни компания оповестиха и прогнозата си за ноември, когато отново се очаква поскъпване на горивото.
Окончателните цени ще бъдат обсъдени в края на месеца, а ще бъдат утвърдени на 1 октомври, предаде БНР.
Заради растящите цени на горивото от енергийния регулатор вече съобщиха, че най-вероятно от януари ще има и нови по-високи цени на тока, парното и топлата вода.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия