Борисов привиква министрите в централата на ГЕРБ
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0

В централата на ГЕРБ започнаха да пристигат министрите от кабинета, час преди да приключи изборният ден.
Според слуховете премиерът Бойко Борисов е викнал министрите заради резултатите от изборите. Кметът Йорданка Фандъкова също влезе в централата на ГЕРБ. Засега там все още не е отишъл министър-председателят, информира OFFNews.
В НДК, където е пресцентърът на изборите, има само една записана пресконференция – и тя е на Румен Радев и БСП.
Очаква се Борисов да даде следизборните си коментари в централата, където вече е събрал всичките си подчинени.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра