Борисов "наказва" свои министри, не ставали, когато той влизал
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0

Преди днешното заседание на Министерски съвет премиерът Бойко Борисов поздрави кметът на София Йорданка Фандъкова за рождения й ден.
Той й пожела да е жива и здрава, предаде репортер на Novini.bg
Днес Фандъкова също присъства на заседанието на министрите.
Борисов освен поздравления, отправи и „забележки“ към двама свои министри, защото не са станали, когато влизал в залата.
С усмивка той попита министъра на финансите Владислав Горанов и министъра на транспорта Ивайло Московски защо не са станали. „Ще се наказваме“, каза им той шегувайки се.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия