Бивш военен се застреля!
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0

Бивш военен се е застрелял на Шуменското плато.
Пенсионерът е сложил край на живота си със собственото си законно притежавано оръжие.
Мъжът се е самоубил в района зад астрономическата обсерватория, съобщава Topnovini.bg.
По непотвърдена информация, преди това мъжът се е обадил на тел. 112 и е съобщил местоположението си и че ще сложи край на живота си.
В момента криминалисти извършват оглед на мястото и издирват с металотърсач за куршума.























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК