Биха инвалид в центъра на Русе
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 11
Биха и обиждаха инвалид от ромски произход посред бял ден в Русе, предава КИС 13
Злати Петров смята да подаде жалба срещу нападателите си, за да бъдат съдени за нанесените му физически и психически травми.
Случката е от миналата седмица. 53-годишният мъж, който се придвижва със специален скутер за хора с увреждания, бил в района на "Вазата" в Парка на младежта със своя племенник. Изведнъж три момчета започнали да го закачат и обиждат. След това нападателите тръгнали да бият племенника на Злати, който се опитал да го защити.
53-годишният мъж твърди, че не е провокирал момчетата по никакъв начин, за да започнат да го удрят и обиждат. Сега си е извадил медицинско за наранявания на дясна ръка и крак и получения оток на главата.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...