Бъзън каза "НЕ" на асфалтова база с огромно мнозинство!
- Автор: С.С.
- Коментари: 0
Жителите на с.Бъзън казаха окончателно "НЕ" на строежа на асфалтова база в селото им след проведената едноседмична подписка коя подписаха 673 човека.
Подкрепената от Местния Обществен Съвет и стария инициативен комитет вече са сезирали и Омбудсмана г-жа Мая Манолова. Борба на жителите ПРОТИВ желанието на АМ "Черно море" да постои база, показва нежеланието и гражданската, която биха дали тези жители в името на бъдещето на децата и природата си за разлика от кмета им г-жа Василена Цанкова(ГЕРБ) която се оказа РАЗДВОЕНА и официално подкрепи строежа на асфалтова база, като в случая застана срещу огромната част от жителите си, което все още създава напрежение по темата?! Развитието предстои...
Новият областен управител на Русе бе един от гостите на провелото се общоселско събрание на 09.04 когато той бе свидетел на нежеланието на жителите и техните опасения за здравето им и природата!




























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК