Българи се разминали на косъм от взрива в руското метро
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0
Наши сънародници са се намирали в района на взрива малко преди инцидента, разказа Нова Телевизия.
Общото между Гергана и Чавдар е не само, че живеят в Санкт Петербург. И двамата слизат от метрото минути преди взрива.
Гергана, която е студентка, се е прибирала от университета. Чавдар отивал на работа. И двамата се радват, че са извадили късмет.
Всички са изненадани от новината за взрива. Не могат да си обяснят как е възможно при железни мерки за сигурност в метрото да се стигне до смъртта на невинни хора.























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК