Бакшиш "ужили" бивша депутатка

0
Много съм възмутена! Кой им дава лицензите на тези мошеници?", пита тя
Много съм възмутена! Кой им дава лицензите на тези мошеници?", пита тя

Много съм възмутена! Кой им дава лицензите на тези мошеници?, пита тя

Бившата пловдивска депутатка Петя Раева остана като втрещена, след като използва услугите на таксиметров фирма.

Тя се качила от автогара "Юг", не погледнала нито марката, нито фирмения номер на жълтата кола. Бакшишът минал през бул. "Руски" и я закарал до крайната дестинация - бариерите до полицията на бул. "Шести септември". Крайната сметка излязла 10,50 лв.

Неприятната случка Петя Раева е споделила в социалните мрежи.

"Много съм възмутена! Кой им дава лицензите на тези мошеници?", пита тя.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари