Бакшиш "ужили" бивша депутатка
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Много съм възмутена! Кой им дава лицензите на тези мошеници?, пита тя
Бившата пловдивска депутатка Петя Раева остана като втрещена, след като използва услугите на таксиметров фирма.
Тя се качила от автогара "Юг", не погледнала нито марката, нито фирмения номер на жълтата кола. Бакшишът минал през бул. "Руски" и я закарал до крайната дестинация - бариерите до полицията на бул. "Шести септември". Крайната сметка излязла 10,50 лв.
Неприятната случка Петя Раева е споделила в социалните мрежи.
"Много съм възмутена! Кой им дава лицензите на тези мошеници?", пита тя.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“