Автобус се заби в билборд на магистрала „Тракия“
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Шофьор и двама пътници в автобус са пострадали при катастрофа на магистрала „Тракия“ край Пазарджик.
Инцидентът е станал тази сутрин около 8.20 часа, съобщиха от местната полиция, цитирани от „Фокус“.
По първоначална информация шофьор на лек автомобил решил да направи обратен завой и отнел предимството на превозното средство на междуградския транспорт. За да избегне удара, водачът на автобуса го отклонил и той се ударил с предната си част в основата на билборд.
На мястото са дошли екипи на „Пътна полиция“ и местното полицейско управление. Шофьорът на автобуса е транспортиран към местната болница. Пострадалите пътници са прегледани и освободени за домашно лечение.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат