Автобус блъсна мъж, той се изправи и влезе в кръчма
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 1
Шокиращи кадри бяха заснети от уличните камери в град Рединг, намиращ се в югоизточната част на Англия.
Автобус блъсна 53-годишен мъж, който се размина без сериозни травми.
Мъжът беше на тротоара, когато автобус се заби в него и го изхвърли на няколко метра напред. Мъжът веднага и се изправи и влезе в местен... пъб (кръчма), пише британското издание Metro, цитирано от Факти.бг.
Саймън Смит се е разминал без тежки травми след на пръв поглед ужасяващата катастрофа. Местните власти водят разследване по случая, до този момент няма арестувани.
Не е ясно защо автобусът рязко се е отклонил от пътя. На място са били повикани екипи на спешна помощ, които да проверят здравословното състояние на пострадалите.
Общо двама души са били ранени при инцидента, за щастие не фатално. Говорител на спешната помощ разкри, че сигналът е подаден малко след 09:00 часа сутринта. Разследването по случая продължава.






















Стефка Костадинова остава без място в парламента
Румен Радев събра над 42 000 гласа в Русе
Стефка Костадинова остава без място в парламента
Опасни настилки спъват деца на площадки в квартал „ЦЮР“
Румен Радев събра над 42 000 гласа в Русе