Арестуваха Малката Бирма в Дубай

0
Очаква се да започне процедура за екстрадицията му в България
Очаква се да започне процедура за екстрадицията му в България

Очаква се да започне процедура за екстрадицията му в България.

Георги Станоев - Малката Бирма, е арестуван в Дубай заради делото в България срещу него и семейството му, съобщава "24 часа".

В края на септември миналата година от прокуратурата обявиха, че Евлоги Станоев и двамата му синове - Георги и Антон - така наречените Трите Бирми, са обявени за общодържавно издирване и обвинени задочно заради канала за цигари, разбит в Пловдивско, а в София бяха претърсени техни заведения - ресторантите "Бест" и "Везувий".

След акцията срещу Бирмите бяха атакувани и известните бизнесмени Ветко Арабаджиев и Миню Стайков, както и семействата им.

Бащата Евлоги и единият от синовете - Антон, се предадоха в полицията, а в неизвестност беше останал само 28-годишният Георги. След ареста се очаква да започне процедура за екстрадицията му в България.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Интервю в държавно учреждение:

- Какво умеете да правите?

- Ами ... нищо.

- Тези места вече са заети.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари