Андреа е в Калифорния
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 1
Андреа е в Калифорния.
Половинката на Кубрат Пулев публикува снимка в социалните мрежи от Бевърли Хилс, което е само на час път от Коста Меса, където наскоро любимият й се замеси в чутовен скандал, като целуна репортерката Джени Суши след интервю.
Посещението на Андреа вероятно е по работа, а не заради случая с Кубрат.
Андреа и Суши могат да застанат очи в очи на 14 май, ако певицата придружи Кубрат на заседанието на Атлетическата комисия на щата Калифорния.
Джени ще присъства на заседанието в качеството си на обвинител.

























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат