Американец уби трима заради музика
- Редактор: Кристиян Великов
- Коментари: 0

Мъжки купон в град Сентрал, щата Луизиана, завърши трагично. Четиримата мъже, които се събрали да гледат мач, са мъртви, събщава „Дейли Мейл”. Един от тях убил тримата си приятели и се самоубил.Компанията се възползвала от съботната вечер, за да погледа американски футбол и да послуша музика. Именно изборът на музеката се превърнал в причина за конфликта, пише БЛИЦ.
В скандала, избухнал заради музикалния фон на купона, 60-годишният Ронди Кемин не издържал и грабнал пистолета. Под влиянието на силни емоции той застрелял тримата си приятели, след което се гръмнал.
Тримата убити са братя.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия