70 години от освещаването на храма в село Голямо Враново
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0
На 7 септември 2019 г., Предпразненство на Рождество Богородично, Негово Високопреосвещенство Русенски митрополит Наум посети с. Голямо Враново, където отслужи св. литургия в местния храм „Възнесение Господне”, във връзка с 70-годишнината от освещаването му.
На архиерея съслужиха: прот. Деян Ангелов, председател на храма, прот. Валентин Добрев, свещ. Светослав Светославов и дякон Росен Георгиев, а молитвено участие в богослужението взе Негово Преосвещенство Тивериополски епископ Тихон.
В края на св. литургия владиката извърши водосвет за здраве и поръси с осветената вода присъстващите християни, пожелавайки им здраве и Божие благословение в начинанията.





























Системно източване превръща езерото Текето в блато
Протестиращи в Николово: Става въпрос за живота на деца
19-годишна шофьорка блъсна жена в село Пиргово
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"
Моторист загина на булевард „България“