58-годишен мъж издъхна в спа център
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0

58-годишен петричанин издъхна в спа център в разложкото Баня.
Мъжът бил на почивка, тази сутрин обаче се почувствал зле, пише Struma.bg
При пристигането на екип на Спешен център медиците само констатирали смъртта.
Тялото му ще бъде транспортирано за аутопсия от съдебен лекар в благоевградската морга.
В Благоевград 52-годишен мъж вдигна спешен център на крак.
Той почувствал пристъп на задух тази сутрин и внезапно се свлякъл на пода. Лекарите са констатирали, че мъжът е починал от остра сърдечна недостатъчност.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра