47-годишен руснак се удави край Несебър

0
Тялото му е откарано за аутопсия в отделение "Съдебна медицина" при УМБАЛ – Бургас
Тялото му е откарано за аутопсия в отделение "Съдебна медицина" при УМБАЛ – Бургас Снимка: БГНЕС / Архив

 47-годишен руски гражданин се е удавил в морето край Несебър

Това съобщиха от ОДМВР - Бургас. Случаят е от 27 юли т.г. около 21:10 часа.

В Районно управление - Несебър е получено съобщение за инцидент в района на плажа пред х-л "Аморе бийч" в к-с "Елените", при който се удавил 47-годишен руски гражданин.

Тялото му е откарано за аутопсия в отделение "Съдебна медицина" при УМБАЛ – Бургас.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари