30 души бедстват на пътя
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0
Приютили ги в заведение, но пък спрял токът
Около 30 души бедстват в Карнобатско. За това алармираха те самите., предаде Нова телевизия.
Хората пътували от Шумен, през Ришкия проход, на юг към Карнобат. Отбити са на паркинг край заведение. Там прекарали нощта.
Разказаха, че цяла нощ в село Лозарево, където са, не е имало ток. Дошъл е едва сутринта.
„Приютиха ни в заведение цялата компания. Топлихме се с печка на дърва”, разказа Драгомир Бачев. „Звъняхме на всички институции – всеки прехвърля отговорността на другия”.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия