21-годишен българин е с най-красивото тяло в света!
- Редактор: Анна Тороманова
- Коментари: 0
21-годишният бивш футболист Йордан Йорданов, който представи страната ни на Международния конкурс "International Top Model of the World", се завърна с две титли.
Той е обявен за най-фотогеничен модел и за участника с най-красиво тяло.
Йордан вече има предложения за работа в чужбина, но иска да завърши образованието си. В момента той е студент в УНСС, предаде Нова.
Той сподели, че обича нощния живот и дискотеките, но напоследък ги избягва, защото не му влияят добре, предпочита разходките сред природата.





















Шофьор прегази детско колело след спор за шепа череши
Шофьор прегази детско колело след спор за шепа череши
Учители готвят ефективна национална стачка
Огромно дърво рухна на улица „Александровска“ в Русе
Гордана Силяновска пристига в София за среща с Илияна Йотова