17-годишно момче загина на изоставен строеж в ММЦ

0
Трагедията е станала снощи в 1 часа след полунощ
Трагедията е станала снощи в 1 часа след полунощ Снимка: БГНЕС

17-годишно момче загина на място, след като падна в асансьорната шахта на изоставен строеж.

Трагедията е станала снощи в 1 часа след полунощ. Строежът е огромен, намира се край крайбрежната алея на ММЦ, преди разклона за село Писменово, пише burgasinfo.com.

Родителите на момчето вече са уведомени за трагичния инцидент и пътували към Приморско.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари