16 бебета се родиха за ден в Първа АГ болница „Света София“
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 1

Екипът на Първа АГ болница „Света София“ отбелязва повишаване на броя на ражданията за последното денонощие, съобщиха от лечебното заведение.
За 24 часа в болницата се родиха 16 бебета. Интересен факт е, че само в рамките на 5 часа (между 8.00 и 13.00 ч.) през вчерашния ден първата си глътка въздух поеха 13 бебета, между които и близнаци.
6 от ражданията са по нормален път и 6 с цезарово сечение. Равен е броят на момичетата и момчета по 8.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...