15-метрово дърво се стовари върху автомобил в Бургас
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
В Бургас заради кратка буря, придружена със силен вятър и дъжд, 15-метрово дърво падна върху паркиран лек автомобил в комплекс "Славейков".
За щастие от инцидента няма пострадали хора, съобщи БНТ.
Нанесени са материални щети по предното стъкло на колата.
Постъпили са около 6 сигнала за паднали дървета в други части на града. На места е имало проблеми и с електрозахранването. Вятърът в морския град достигна до 26 м/с.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...