"Златните" момичета станаха световни шампиони
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
3

Ансамбълът на България спечели златен медал на Световното първенство по художествена гимнастика в София.
Нашите направиха блестящо съчетание на обръчи и стъпиха на върха.
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!























КЗК глоби две фирми за фалшиво масло
Държавата подготвя дефиниция за енергийна бедност
Калин Стоянов даде Иван Демерджиев на прокуратурата
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"
Системно източване превръща езерото Текето в блато