Женски бой насред улицата след отнето предимство
- Редактор: Кристиян Великов
- Коментари: 0
Двете шофьорки разрешиха спора помежду си с юмруци и ритници
Малък и незначителен пътен инцидент предизвика женски бой насред една от главните улици на Сараево, съобщи „Dnevni Avaz”. След като едната от водачките не уважила предимството на другата при преминаване на кръстовище, двете преминават към физическа саморазправа.
Иначе в началото бяха и разменените обиди, както и познати на повечето шофьори квалификации относно уменията и ориентирането на нарушителя на пътя. Приказките обаче се оказаха недостатъчни и дамите си размениха професионални юмруци и ритници за радост на зяпачите, които проследиха с интерес схватката.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра