Жена е пострадала във верижната катастрофа, заради гонка с полицията в София

1

Жена е леко пострадала след катастрофа при гонка с полицията в София, за която писахме преди минути

Инцидентът е станал около 16:30 ч. днес. Водачът на лек автомобил не се е подчинил на полицейско разпореждане и при опит за бягство се е ударил в бус и джип на ул. „Опълченска“.

Това съобщиха от пресцентъра на МВР, предаде bTV.

По непотвърдена информация при преследването са ударени над 20 автомобила, гонката е тръгнала от южните квартали на столицата, водачът е карал с около 200 км/ч и е стигнал до Владая.

Пострадалата е била в колата. Шофьорът е задържан.

Още снимки от мястото на инцидента можете да видите ТУК

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари