Здравейте г-н Кмете! Шофирате ли добре жипката? И ние шофираме!
- Автор: К. Б.
- Коментари: 16
Здравейте г-н Кмете! Шофирате ли добре жипката? И ние шофираме!
Когато искаме децата да ни бъдат приети в ясла или детска градина, Вие г-н Кмете безусловно искате да сме си платили данъците! Да това е едно от условията и то може би с най - голяма тежест.
Г-н Кмете, вчера минах по една общинска улица. По същата тази улица всеки ден се движат колите на Чистота, Вектор и други фирми свързани с Община Русе. Приложно прилагам снимки не на дупката, а на трапа, който зее на тази улица и ви обещавам ако има следващ път (дай Боже да няма) няма да има кофичка от кисело мляко, а катаджийска рулетка, а ако те откажат ще заведа гражданско дело! Няма да ви казвам коя е! Сами решете коя е тя!
Там където десетки пъти на ден преминават горе споменатите фирми!




























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра