Защо се самоуби студент в Академията на МВР
- Редактор: Кристиян Великов
- Коментари: 0
Млад великотърновец сложи край на живота си със скок от 11-ия етаж на блока, в който живее в квартал "Колю Фичето". Ужасяващият инцидент се разиграл около 19 ч. в петък в близо до търговски обект за пилета на грил.
Младежът бил студент в Академията на МВР в столицата. Той оставил предсмъртно писмо, в което изповядвал, че се измъчва заради тежка болест.
Тялото е откарано за аутопсия в областната болница. По случая е образувано досъдебно производство.
Преди около три години от същия блок скочи жена, която също загина, припомнят стреснати съседи.























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%