Запален контейнер подпали микробус
- Редактор: Мария Попова
- Коментари: 0

Бус "Опел" горя тази нощ на столичният булевард "Христо Ботев" в близост до кръстовището с булевардите "Скобелев", "Прага" и "Патриарх Евтимий".
Инцидентът стана около 3 ч. след полунощ, видя репортер на "Булфото". Бусът бил паркиран до контейнери за боклук.
До тях се запалва изхвърлен дюшек, а пламъците бързо обхващат и автомобила. Екип на пожарната пристигна на място и овладя стихията. Няма пострадали хора.
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%