Замърсяване на река Русенски Лом
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 6
Замърсяване на река Русенски Лом.
За това сигнализира читател на Dunavmost, който изпрати кадри, показващи нехарактерно оцветяване на водата в син цвят.
Обиколка по поречието на реката показва, че в момента нормалният цвят на водата е кафяв.
Разливът е от тази вечер, в района на Сарайския мост.
Припомняме ви, че на това място и друг път реката е била замърсявана. В края на миналата година оцветяването беше в червено.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...