Задигнаха сейф с 60 хиляди лева от дискотека в "Студентски град"
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

От заведението отказват коментар по темата
Около 60 хил. лв. са били откраднати от сейфа в офиса на дискотека в „Студентски град“.
От МВР съобщиха, че сигнал за обира е подаден на в събота в 21:45 ч., предаде bTV.
На мястото на инцидента са били изпратени екипи от 7-мо РПУ. По случаят тече разследване, като се преглеждат записите от охранителните камери. От заведението отказват коментар по темата.
Въпреки обира дискотеката отново отвори врати за посетители тази неделя.























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК