Задигнаха мъжка чантичка с 12 000 лева на бензиностанция в Разград
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0
0

Мъжка чантичка с 11 500 лева изчезнала от санитарно помещение на бензиностанция в Разград
Кражбата е извършена между 21:00 и 22:00 часа на 25 март. Парите са собственост на 24-годишен мъж от Исперих, който спрял да зареди на бензиностанцията.
Започнато е разследване за престъпление по чл.194, ал.1 от НК.
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!
























НСИ отчита спад в цените на имотите в Русе
Ритейл паркът в квартал „Дружба“ ще има 10 търговски обекта
Пенчо Милков: Община Русе не източва езерото Текето
Ритейл паркът в квартал „Дружба“ ще има 10 търговски обекта
Трима души са открити мъртви в общежитие в Угърчин