Задигнаха часовници за три милиона евро
- Редактор: Мирослава Бонева
- Коментари: 0

Два сейфа с луксозни часовници на стойност три милиона евро са откраднати в Париж от склад на компанията "Ришар Мил", информира "Франс прес", цитирана от Дарик.
Складът е в престижния Осми район на френската столица. Кражбата е установена тази сутрин.
Полицията още не може да каже кога е била извършена. Двата сейфа не са били зазидани.
Крадците често нападат бижутериите и луксозните бутици в престижните квартали на Париж.
На 19-и май трима мъже обраха бижутерски магазин на "Шанел" на авеню "Монтен".
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия