За мен преброяването свърши
- Автор: Марина Василева
- Коментари: 0

Как НЕ СЕ преброих
Три дена стана откак се боря със системата за онлайн преброяване на населението.
Първият път изобщо не ме допусна до страницата. Реших да почакам. Вторият път, разгеле, вчера бях допусната. Чинно попълних всичките си данни – от телефонния номер, до ЕГН и номер на лична карта – все лична и конфиденциална информация. Натискам „Изпращане“ и се започва чакане да получа на мейла си отговора от системата. Трябвало до 2 часа да пристигне. Минаха 24 часа и още чакам „писмо от Михаля“.
Сега се чудя – изобщо валидна ли ми е регистрацията или не? Ще ме изхвърли ли системата или аз изобщо не съществувам за нея?
И знаете ли – реших и аз да ги бойкотирам. Ами да!
Как точно ще ме осъдят? За какво? Каква алинея и кой закон? Направила ли съм всичко необходимо да се регистрирам – да. Те приеха ли данните ми – не. Ами тогава?
За мен преброяването свърши. Поредната простотия на нашата държава.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат