Взрив в метростанция в Санкт Петербург
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0
Eксплозия e избухнала във влак на метрото в Санкт Петербург, съобщи ТАСС.
Има много ранени. Цялата метростанция "Сенная" е в дим. Снимки, публикувани в социалните медии показват разбитата вратата на мотрисата от експлозията. На други снимки се виждат пътници лежащи на земята до влака. Според властите има жертви на взрива.
Според очевидци взривовете са били два. На пътниците е било казано да напуснат станцията.
Полицията веднага е уведомила руския президент Владимир Путин за случилото се. Руският лидер е на форум в Санкт Петербург.




























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%