Служител на НКЖИ е прегазен от влак край гара "Пейо Яворов"
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Жертвата на инцидента е кантонер
Служител на НКЖИ е прегазен от влак, съобщи bTV
Инцидентът е станал в тунел 14 край гара Яворов, потвърждават от МВР.
Жертвата на инцидента е кантонер. След тръгване от работа в 18:00 часа, той е решил да пресече линията и да се качи на влак в обратна посока, за да се прибере вкъщи.
Заради инцидента има нарушение в графика за движение между гарите "Черниче" и "Пейо Яворов", и се очаква закъснение на влаковете по това направление.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия