Вирджиния напусна "Х Factor"
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Вирджиния Събева си тръгна тази вечер от шоуто "Х Factor".
Тя изпълни блестящо песента си "Proud Mary", но получи най-малко гласове от гласуването на публиката и трябваше да се яви на елиминации с "4 Magic".
Журито реши да даде път на четирите момичета и в крайна сметка те останаха в шоуто, а 25-годишната Джини си тръгна.
Русенците Виктория и Марио останаха в шоуто след като изпълниха песента "La Tortura"

























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%