Вдигат блокадата на Паничарево от полунощ
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Блокадата на Паничерево се вдига със заповед на здравния министър.
В полунощ изтича 14-дневната строга карантина в селото, която бе наложена, след като мъж с COVID-19 избяга от инфекциозното отделение на старозагорската болница и се прибра в селото си.
По време на карантината в населеното място са направени над 300 теста. През последните два дни няма потвърдени случаи на коронавирус. Общо заразените достигнаха 15, като трима от тях са излекувани, сред тях и мъжът, който избяга от болницата.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия