Вандализъм в болница „Св. Анна” във Варна

0
Заснет е от камерите на асансьор в лечебното заведение
Заснет е от камерите на асансьор в лечебното заведение Видео: bTV

Заснет е от камерите на асансьор в лечебното заведение.

Ръководството на МБАЛ „Св. Анна” във Варна установи опит за вандализъм от посетители на Терапевтичния корпус в комплекса (популярна като сградата с бръшляна), съобщиха от болницата, предаде bTV.

Хулиганските прояви са станали малко след 19:00 часа на 3 ноември в новия пътнически асансьор.

Запис от камерите, преди да бъдат счупени, бяха предоставени от лечебното заведение.

Копие от записа е изпратен органите на реда.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари