Вандализъм в болница „Св. Анна” във Варна
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 3
Заснет е от камерите на асансьор в лечебното заведение.
Ръководството на МБАЛ „Св. Анна” във Варна установи опит за вандализъм от посетители на Терапевтичния корпус в комплекса (популярна като сградата с бръшляна), съобщиха от болницата, предаде bTV.
Хулиганските прояви са станали малко след 19:00 часа на 3 ноември в новия пътнически асансьор.
Запис от камерите, преди да бъдат счупени, бяха предоставени от лечебното заведение.
Копие от записа е изпратен органите на реда.
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%